Osiedle Sterowców

13 Luty 2020

w samym sercu lasu …

To idealne miejsce na wyjątkowe mieszkanie. Zaprojektowane z myślą o tych, którzy cenią sobie podmiejską ciszę i możliwość bezpośredniego obcowania z przyrodą. Obszar osiedla usytuowanego na pograniczu gminy Dywity i miasta Olsztyna obejmuje prawie 30ha, z czego pod zabudowę przewidzieliśmy jedynie 15 ha. Pozostała zalesiona i zagospodarowana powierzchnia będzie służyła rekreacji i wypoczynkowi mieszkańców osiedla. Tak olbrzymich terenów zielonych wchodzących w skład osiedla nie ma nigdzie więcej w Polsce ! Bliskość dodatkowo licznych ścieżek spacerowych i szlaków rowerowych w pobliskim Lesie Miejskim oraz bezpośredni dostęp do urokliwej rzeki Wadąg zachęci Cię do aktywności ruchowej niezależnie od wieku czy pory roku.

Abyś czuł się komfortowo, oprócz ładnych budynków i pięknych mieszkań, eleganckich skwerków, alejek i placów zabaw dla najmłodszych mieszkańców osiedla młodzieży i dorosłych , zadbaliśmy także o Twój komfort związany z życiem codziennym poprzez zaprojektowanie miniparku handlowego na terenie osiedla. W zasięgu ręki powstanie dyskont spożywczy, drogeria oraz wiele innych salonów sprzedaży znanych marek, a nawet myjnia samochodowa. Dbając o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych stworzymy Ci również możliwość skorzystania z usług medycznych na osiedlu.
Do centrum Olsztyna dotrzesz w zaledwie 10 minut, oczywiście o ile chwilę po wyjeździe z osiedla nie przyciągną Cię uroki Lasu Miejskiego 

 

dlaczego Sterowców ..... ?

Teren osiedla ma swoją bogatą i nieco zagadkową historię. To właśnie tu przed II Wojną Światową funkcjonowało lądowisko sterowców wojskowych. Pozostałości hangarów i cum przetrwały do czasów współczesnych i uległy ostatecznemu zniszczeniu przed kilku laty. Po wojnie teren należał do wojska   i dopiero niedawno stał się cywilną własnością. Dla upamiętnienia tej mało znanej, ale niezwykle istotnej roli, nazwaliśmy inwestycję mianem osiedla Sterowców.

 

o jakości decydują szczegóły ....

W pierwszym etapie inwestycji powstaną trzy budynki o zróżnicowanej ilości kondygnacji (od 4 do 5) i powierzchni mieszkań 43-59 m.kw oraz miejsca do parkowania i plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Dla bardziej wymagających proponujemy indywidualne garaże. 
Włożyliśmy wiele wysiłku abyś miał satysfakcję ze starannie zaprojektowanych budynków i mieszkań oraz efektywnej i funkcjonalnej ich powierzchni. Dopracowaliśmy każdy metr kwadratowy mieszkań, aby dać Ci satysfakcję z dobrze zainwestowanych pieniędzy. Zadbaliśmy o to, aby elewacje budynków nawiązywały swoimi detalami do niezwykłego i urokliwego otoczenia. Zadbaliśmy o dobre doświetlenie lokali poprzez zaprojektowanie dwuskrzydłowych drzwi balkonowych. Uwagę przykuwają również duże balkony - charakterystyczne dla nowoczesnej architektury i podnoszące standard mieszkań. Każde mieszkanie zostanie wyposażone w nowoczesne rozwiązania umożliwiające bezprzewodowy dostęp do tv sat, kablowej i szybkiego internetu dowolnego operatora.

budynek termin rozpoczęcia budowy termin przekazania lokali termin podpisania aktu notarialnego
S7 01.2019 31.07.2020 31.12.2020
S8 01.2019 31.07.2020 31.12.2020
S9 10.2019 30.01.2021 30.06.2021
S10 11.2019 30.04.2021 30.09.2021
S11 12.2019 30.06.2021 30.11.2021

 

* podane terminy są terminami granicznymi

* istnieje możliwość ich skrócenia - szczegóły u naszych doradców